Lakiernia - warsztatkamgora

CENTRUM OBSŁUGI POJAZDÓW
UL. BOHATERÓW GETTA 1a, 58-400 KAMIENNA GÓRA
Przejdź do treści
RAMA PODŁOGOWA BLACKHAWK "KOREK"

Uniwersalna rama przeznaczona do naprawy wszystkich modeli samochodów osobowych, dostawczych i terenowych.
PODSTAWOWE CECHY UŻYTKOWE:
- urządzenie tworzy wraz z podłogą równą powierzchnię
- wraz z podnośnikiem znacznie ułatwia i przyspiesza „zakotwiczenie” auta
- system pociągowy działa na zasadzie wektora sił, dzięki czemu uzyskujemy o 50% większą siłę w górnych położeniach w porównaniu z klasycznym systemem
- system pociągowy montujemy w dowolnym punkcie ramy poprzez zabicie dwóch klinów,
- zamontowanie "push-konwektora" umożliwia uzyskanie siły pchania,
- wysokie mocowanie uchwytów progowych ułatwia nam dostęp do wszystkich elementów płyty podłogowej,
- brak konieczności mocowania pojazdu w uchwytach progowych podczas naprawy małych uszkodzeń
Te wszystkie cechy powodują możliwość bardzo sprawnego i stabilnego przyłożenia siły ciągnącej lub pchającej oraz kontrolowania jej wartości, co zapewnia wysoką jakość wykonywanych napraw.
STREFA PRZYGOTOWAWCZA

Dwustanowiskowa strefa przygotowawcza włoskiej firmy USI Fastech - służy jako miejsce do przygotowania pojazdu przed samym procesem lakierowania i suszenia.
Dzięki właściwościom strefy zapewniającym usuwanie pyłu i gazów będących pochodnymi przygotowywania auta do lakierowania (zanieczyszczone powietrze technologiczne ze strefy roboczej jest wyciągane przez kolektor wyciągowy, a następnie powietrze po oczyszczeniu przez zestaw filtrów powraca do strefy przygotowawczej), gwarantuje prawidłowe parametry pracy, spełnia wymogi BHP oraz podnosi poziom usług serwisowych.
Audi , Citroen , Fiat , Ford , GM , Renault , Peugeot , Nissan , Toyota , itp. oraz posiada pełną bazę danych wszystkich aut tych producentów przez co naprawa odbywa się z milimetrowa dokładnością w stosunku do punktów geometrycznych nieuszkodzonego auta. Naprawa pojazdu przy tak precyzyjnej daje 100% gwarancji, że pojazd jest bezpieczny w takim samym stopniu jak fabrycznie nowy. Wraz z ramą Blackhawk  "Korek" oraz wyszkolonym personelem daje gwarancje wysokiej precyzji i poprawności dokonanych napraw co na koniec naprawy zostaje udokumentowany wydrukiem o stanie auta przed naprawą i po niej.
CENTRUM OBSŁUGI POJAZDÓW   UL. BOHATERÓW GETTA 1a, 58-400 KAMIENNA GÓRA
SYSTEM POMIAROWY SHARK

SYSTEM SHARK jest perfekcyjnym przyrządem kontrolno - pomiarowym do użytkowania w serwisach blacharskich oraz stacjach kontroli pojazdów służącym do pomiaru punktów bazowych karoserii samochodów osobowych , terenowych oraz małych ciężarowych.
Zasada działania systemu polega na wykorzystaniu zjawiska lokalizacji ultradźwiękowej , zastosowanego do mierzenia odchyłek punktów konstrukcyjnych samochodu. W efekcie możemy otrzymać dane co do wzajemnego położenia ważnych elementów płyty nośnej , a tym samym określić poziom bezpieczeństwa pojazdu.
ZALETY:
- szybka i prosta instalacja - magnetyczne połączenia adapterów i sond pomiarowych
- brak konieczności poziomowania systemu względem pojazdu i/lub ramy naprawczej
- precyzyjny i ciągły pomiar, także podczas procesu naprawy
- wydruk wszystkich wyników pomiarowych
- bardzo duża dokładność i powtarzalność pomiarów

System pomiarowy SHARK posiada homologacje większości producentów pojazdów m.in; Audi , Citroen , Fiat , Ford , GM , Renault , Peugeot , Nissan , Toyota , itp. oraz posiada pełną bazę danych wszystkich aut tych producentów przez co naprawa odbywa się z milimetrowa dokładnością w stosunku do punktów geometrycznych nieuszkodzonego auta. Naprawa pojazdu przy tak precyzyjnej daje 100% gwarancji, że pojazd jest bezpieczny w takim samym stopniu jak fabrycznie nowy. Wraz z ramą Blackhawk  "Korek" oraz wyszkolonym personelem daje gwarancje wysokiej precyzji i poprawności dokonanych napraw co na koniec naprawy zostaje udokumentowany wydrukiem o stanie auta przed naprawą i po niej.
KOMORA LAKIERNICZA

Profesjonalna kabina lakierniczo - suszaca włoskiego Producenta USI ENERGO wyposażona w nowoczesny panel Tronic TOUCHpad o wymiarach wewnętrznych 8m x 4m x 2.8 m
Cechą kabiny Energo-S, nad którą firma USI rozpoczęła prace w ubiegłym roku, jest szeroka, 3-skrzydłowa brama wjazdowa jak również wzmocnione oświetlenie (1856 W). Każda z zaprogramowanych faz pracy wykorzystuje zmienną charakterystykę zasilania, pobierając optymalną moc jednostki do wykonywanej czynności. Kolejna cecha najmłodszego „dziecka” firmy USI jest możliwość programowania ustawień indywidualnych w panelu Tronic Touchpad można wprowadzić 10 programów własnych, różnicując każdy pod względem technologii materiału.
Wszystkie te cechy pozwalają na wykonanie wysokiej jakości i trwałości powłoki lakierniczej przy bardzo konkurencyjnych kosztach.
Ponad to znajdziecie Państwo w naszym warsztacie drobniejszy sprzęt niezbędny do profesjonalnego przeprowadzania prac naprawczych.
CENTRUM OBSŁUGI POJAZDÓW
CZYNNE  od 8:00 do 18;00
SOBOTA od 8:00 do 14:00
e`mail: biuro@warsztat-kamgora.pl
CENTRUM OBSŁUGI POJAZDÓW
ul. Bohaterów Getta 1a
58-400 KAMIENNA GÓRA
tel. (75) 744 55 16

Wróć do spisu treści